>

eD system získal od Microsoftu ocenění Inovátor roku 2022

12. 10. 2022

Ostrava, 27. 9. 2022 – IT distributor eD system přebral od společnosti Microsoft ocenění Inovátor roku pro Českou a Slovenskou republiku v kategorii Distributor OEM & FPP. Symbolickou plaketu převzali zástupci eD týmu při příležitosti slavnostní akce pod názvem Channel Connect v úterý 20. října ve Velkých Karlovicích v Grandhotelu Tatra.

Udílení cen v rámci akce Channel Connect se zúčastnili partneři společnosti Microsoft z řad distributorů a obchodních partnerů. Ocenění Inovátor roku 2022 za eD system přebral produktový manažer Jan Šumpich. Společně s ním se k akci připojili také hlavní akcionář Hynek Tyl, manažer skupiny nákupu Michal Útrata a manažer výroby Vlastimil Plesník.

 

Celá akce proběhla pod záštitou společnosti Microsoft, která svým partnerům udělila zcela nové ocenění v rámci divize Device Partner Solution Sales (DPSS). Oceňovalo se celkem ve třech kategoriích, v nichž byli vyhlášeni vítězové ocenění Partner roku a ocenění Inovátor roku.

 

„Jsem potěšen, že nás Microsoft vnímá jako nejinovativnějšího partnera v rámci našeho regionu. Ocenění pro distributory na lokální úrovni společnost zatím ještě nikdy nevyhlašovala, i proto si našeho prvenství velmi vážím a těší mě, že zástupci Microsoftu náš aktivní přístup k inovacím vnímají a pozitivně hodnotí. Velké poděkování patří nejen kolegům z unity softwaru, ale i dalším, kteří naše nápady posouvají dál až po jejich uplatnění v samotné praxi,“ doplnil Oldřich Kožusznik, manažer skupiny nákupu pro software ve společnosti eD system.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz