>

HP v Barceloně ocenilo své partnery. eD system získal dvojí prvenství

24. 11. 2023

Ostrava, 22. 11. 2023 – Společnost HP v listopadu ocenila své obchodní partnery za spolupráci v roce 2023. Titul Největší distributor roku již počtrnácté v řadě míří do rukou týmu eD system. Ocenění převzal i produktový manažer Vít Veveričík, který byl zvolen jako nejpřínosnější zástupce v distribuci.

 

 

Nejvýznamnější obchodní partneři z Česka a Slovenska se v polovině listopadu sešli na akci s názvem Viva Barcelona. Třídenní setkání pořádané společností HP přineslo řadu workshopů, návštěvu HP LABu i galavečer s předáváním cen partnerům.

 

Stejně jako v loňském roce si eD system z předávání odnesl rovnou dvě ocenění. Již počtrnácté se mu podařilo obhájit nejvyšší příčku a převzít tak titul Největší distributor roku 2023. „Zdá se to až neuvěřitelné držet prvenství celých 14 let. Bereme to jako výsadu a potvrzení toho, že se nám daří udržovat kvalitu služeb na té nejvyšší úrovni. Velké díky patří celému HP týmu v eDéčku, který odvádí dlouhodobě skvělou práci. To dokládá i fakt, že ocenění získal také přímo kolega Vít Veveričík,“ vyjádřil svůj vděk i uznání ředitel nákupu Jan Novák.

 

Již podruhé HP ocenilo také konkrétního člověka z distribuce. A i tentokrát titul připsalo právě produktovému manažerovi eD Vítovi Veveričíkovi. „Ocenění Most Valuable Partner’s Representative udělují přímo zaměstnanci společnosti HP. Je to pro mě velká čest a velmi si cením toho, že jsem byl nominován a zvolen již podruhé,“ neskrýval radost produktový manažer.

 

Jan Novák i Vít Veveričík převzali ocenění ve středu 15. listopadu přímo na galavečeru v Barceloně. Za společnost HP je předali Kateřina Barbier (Managing Director Czech Republic, Slovakia and Hungary) a Pavel Machovský (Country Channel Sales Manager).

 

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý

+420 724 222 045

schury@edsystem.cz