>

Již podeváté! eD system převzal cenu HP Partner roku 2018

10. 1. 2019

Ostrava, 10. 1. 2019 – Distributor eD system získal za svou práci v roce 2018 prestižní ocenění. V pondělí 7. ledna si z pražského Žofína odvezl titul největšího distributora HP za prodej computing a printing produktů a obhájil tak loňské vítězství.

eD se stalo HP partnerem roku 2018

 

Galavečer spojený s předáváním cen nejlepším partnerům za uplynulý rok HP Inc. organizuje každoročně. eD system se pravidelně akce nejen účastní, ale i si z něj tituly odváží. Letos se tak přední český distributor stal HP Partnerem roku již podeváté.

 

„Gratulujeme spoločnosti eD system a. s. k obhájeniu ocenenia Najväčší distribútor za rok 2018 a úprimne sa tešíme z ich úspechu! Toto ocenenie je zároveň aj dôkazom kvalitnej a korektnej dlhodobej spolupráce,“ pogratulovala eD CEO české a slovenské pobočky HP Erika Lindauerová.

 

Ta společně s channel managerem Pavlem Machovským na pódiu cenu předala Petrovi Sloukovi. „Chtěl bych velmi poděkovat především třináctičlennému týmu, který se v eD o značku HP stará. Dále patří dík našim obchodním partnerům za úspěšnou a aktivní spolupráci a samozřejmě také HP jako našemu největšímu dodavateli,“ okomentoval úspěch výkonný ředitel eD. Jak dodal, věří v udržení tohoto prestižního ocenění i úspěšné spolupráce také v roce 2019.

 

 „Titul jsme poprvé získali v roce 2010. Od té doby jej každoročně obhajujeme, což svědčí o skvělé dlouhodobé práci našeho týmu,“ uvedl Jiří Tešnar, HP business unit manager v eD system .

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz