>

Microsoft udělil eD system cenu pro DPS Partnera roku 2023

22. 9. 2023

Ostrava, 20. 9. 2023 – eD system si stejně jako vloni odnesl titul z vyhlašování cen Device Partner Service Partner roku. Ocenění mu 12. září v Praze udělil Microsoft. Přední český distributor se stal vítězem v kategorii Distributor OEM & FPP Česká republika.

 

Microsoft druhý ročník cen vyhlašoval na akci Channel Connect. Symbolickou plaketu převzal manažer nákupu Oldřich Kožusznik, který má divizi DPS (Device Partner Service) v eD system na starost. Společně s ním na akci za eD dorazili i generální ředitel Petr Slouka, ředitel nákupu Jan Novák a obchodní ředitel Tomáš Jungmann.

 

Tituly svým partnerům předávali manažeři Marcela Křišťánová, Štefan Kutlák a Petr Klement. Udělili je ve třech kategoriích – Autorizovaní distributoři OEM & FPP produktů, Lokální výrobci a Inovátor roku. V poslední zmíněné kategorii zvítězil distributor eD system v roce 2022.

 

„Zisk druhé ceny v řadě mě těší. Radost mám nejen z obhájení DPS Partnera roku, ale i z kategorie, ve které jsme letos vyhráli. Je to pro nás velké uznání za dlouhodobou spolupráci, které si vážíme, a pro mne osobně je to jakousi pozitivní motivací do dalších let,“ vyzdvihl Oldřich Kožusznik, manažer nákupu pro software ve společnosti eD system.

 

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz

 


Na fotografii zleva: Štefan Kutlák (Account Manager, Microsoft), Oldřich Kožusznik (manažer skupiny nákupu, eD system), Marcela Křišťanová (Channel Marketing Manager, Microsoft), Petr Klement (Senior Partner Sales Executicve Manager, Microsoft)