>

Nejlepším distributorem OKI na Slovensku za rok 2018 je eD system. Již podesáté!

31. 1. 2019

Bratislava, 29. 1. 2019 – V rámci slavnostního večera v bratislavském hotelu Ponteo zvolila společnost OKI i letos nejlepším distributorem za rok 2018 eD system a. s. Zástupci OKI udělovali tituly slovenským partnerům za uplynulý rok v pátek 25. ledna.

 

Nejlepším distributorem OKI na Slovensku za rok 2018 je eD system.

 

„Je nám obrovskou ctí, že se podařil obhájit takový úspěch i letos. Jako nejlepšího slovenského distributora nás OKI vyhlásilo již podesáté v řadě. Toto prvenství si držíme již od roku 2009. Je to především zásluha týmu, který se v eD o značku stará,“ uvedla marketingová specialistka pro OKI Katarína Mišíková, která se slavnostního večera za eD účastnila.

 

Společně s ní na akci Novoroční číše 2019 dorazil ředitel slovenského obchodního oddělení eD Daniel Žilinský, který se o značku stará roky a má se zástupci OKI dlouhodobé vazby. Plaketu Žilinský obdržel z rukou generálního ředitele OKI pro český, slovenský a maďarský trh Miroslava Tyburce, obchodního a marketingového ředitele Jiřího Kárnika a channel manažera Miroslava Kubernáta.

 

Pozvaní partneři značky si kromě předávání cen za uplynulý rok společně zahráli také bowling, využili přátelské atmosféry pro networking a připraven pro ně byl i bohatý raut.

 

eD system je na Slovensku nejen pravidelným držitelem úspěchu v anketě o nejlepšího distributora. Je také distributorem OKI na produkty ES Executive Series. „Jde o sérii LED tiskáren OKI pro kancelářské prostředí, které nabízíme jako jediný slovenský distributor. Jsou určeny pro prodej přes vybrané ES partnery, kteří je mohou svým zákazníkům prodat, nebo i nabízet do pronájmu,“ vysvětlil produktový manažer OKI Martin Nevosad.

 

Popis fotky v příloze:

(Zleva) Channel manager OKI Miroslav Kubernát, generální ředitel OKI pro CZ & SK trh Miroslav Tyburec, ředitel slovenského obchodního oddělení eD Daniel Žilinský a obchodní ředitel OKI Jiří Kárník.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz