>

Novým ředitelem nákupu eD system je Jan Novák

31. 1. 2018

Ostrava, 31. 1. 2018 – Distributor eD system a.s. dnes zveřejnil jméno nového ředitele nákupu. Vybral jej z řad svých zaměstnanců. Uvolněné místo obsadil dosavadní manažer skupiny nákupu Jan Novák.

Nově jmenovaný ředitel nákupu se své funkce ujme od 1. února 2018. „Honza Novák za poslední období na svých značkách prokázal, že je schopen rozvíjet portfolio produktů a má manažerský potenciál k převzetí celého týmu produktových manažerů v Česku a na Slovensku,“ zdůvodnil volbu výkonný ředitel eD system a.s. Petr Slouka.

 

Distributor nového ředitele nákupu hledal od konce loňského roku, kdy tuto pozici právě Petr Slouka uvolnil poté, co byl s platností od 1. prosince 2017 jmenován výkonným ředitelem firmy, a zároveň zvolen do funkce předsedy představenstva eD system a.s.

 

„Personální změny ve společnosti jsou důsledkem transformace na nový obchodní model, a to sjednocením řízení firem eD system z Česka, Slovenska a Polska pod jedno vedení,“ uvedl Hynek Tyl, generální ředitel skupiny firem eD system.V souvislosti s touto personální změnou se tak v eD system a.s. uvolnila pozice manažera skupiny nákupu, na kterou bude v nejbližší době vypsáno výběrové řízení.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz