>

eD WORLD znovu zařazen mezi Top 3 partnerská setkání roku

5. 3. 2018

Ostrava, 5. 3. 2018 – Oblíbená akce eD WORLD byla zařazena mezi tři nejpovedenější partnerská setkání výrobců a distributorů ICT a spotřební techniky roku 2017. Společnost eD system, která akci organizuje, tak ocenění získala již popáté.

Ceny každoročně uděluje redakce ChannelWorldu, která tentokrát vybírala z desítek partnerských setkání, seminářů a dalších akcí. „Oceněný zářijový eD WORLD jsme uspořádali na téma svět barev a zaměřili jsme se na produkty zobrazující barvy, jako jsou tiskárny, monitory, projektory a smartphony,“ připomněl marketingový ředitel Daniel Vondráček.

 

Akce společnosti eD system tak uspěla ve všech třech kritériích hodnocení, mezi kterými byl přínos pro partnery, organizace a atmosféra akce. „Celou akcí účastníky provedla moderátorka Inna Puhajková a zvolené téma podpořila přednáška speciálního hosta, profesora Michala Vika z Technické univerzity v Liberci, který vyvíjí unikátní smart textilie měnící barvu,“ uvedla organizátorka akce Martina Brauner, která již v současné době připravuje osmnáctý ročník konference eD EXPO.

 

Ta se uskuteční 27. března 2018 v pražském Clarion Congress Hotelu. Tématem akce se tentokrát stane robotizace a účastníci akce se tak mohou těšit například na přednášku o robotech s umělou kůží. Více o konferenci se zájemci dozví na edexpo.cz

 

 

Krátké video z eD WORLD 2017https://www.youtube.com/watch?v=Wmy_FCX8eso

Videopozvánka na eD EXPO 2018https://www.youtube.com/watch?v=LBOZDsnFMm0

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz