>

Další cena pro eD system. Canon jej zvolil nejlepším distributorem

19. 2. 2018

Ostrava, 19. 2. 2018 – HP Inc., OKI a nyní i Canon. Distributor eD system si z únorového předávání ocenění za rok 2017 v Kuřimi u Brna odnesl další dvě ceny. Stal se nejen nejlepším distributorem Canon na českém a slovenském trhu, ale vyhrál i v kategorii periférií.

Ceny Nejlepší distributor roku 2017 a Nejlepší distributor periférií za rok 2017 zástupcům eD system za Canon předal Channel Director Jakub Pylka a Sales Manager Milan Künstler. Slavnostní vyhlášení proběhlo 1. února na společném setkání s nejvýznamnějšími obchodními partnery z řad distributorů České a Slovenské republiky. Vedení společnosti Canon tam se zástupci distributorů mimo jiné probralo také výsledky společnosti za uplynulý rok, a zároveň představilo obchodní a marketingové strategie pro rok 2018.

 

„Pro eD system je to další ocenění za celoroční píli v roce 2017, což je pro nás odrazem toho, že jsme svou práci dělali dobře a kvalitně. Zároveň je to ale i impuls pokračovat touto cestou dále,“ uvedl nově jmenovaný ředitel nákupu eD system Jan Novák. Zároveň připomněl, že firmě se dlouhodobě daří v oblasti periférií výrazně posilovat.

 

V lednu eD system jmenovala společnost OKI Nejlepším distributorem hardwaru OKI v České republice za rok 2017. V prosinci distributora již poosmé vyznamenala HP Inc., když jej v rámci předávání cen HP partner roku zvolila Největším distributorem HP v prodeji Computing & Printing produktů.

 

Více informací o ocenění poskytne:
Jan Novák
+420 724 222 016
jnovak@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz