>

eD system oficiálním distributorem panelů SHARP. Nově přidal na 30 produktů

10. 1. 2018

Ostrava, 10. 1. 2018 – S příchodem nového roku se eD system stal jediným českým a slovenským oficiálním distributorem panelů a tiskáren značky SHARP. Na eD SHOPu zároveň přibudou desítky nových produktů.   

„V rámci sjednocování obchodní strategie SHARP v Evropě chceme zákazníkům nabízet co nejlepší podporu a zkrátit dodací lhůty u některých modelů,“ vysvětlil Lukáš Krejčů, obchodní manažer značky SHARP, důvody volby jediného distributora pro český a slovenský trh. Toto rozhodnutí podle něj přinese snazší kontrolu distribučního kanálu.

 

Z produktů japonské značky s více než 100letou tradicí eD system doposud nabízel tiskárny. „Tento týden jsme portfolio rozšířili také zhruba o 30 komerčních panelů, mezi kterými jsou mimo jiné interaktivní dotykové displeje,“ upřesnil Martin Židek, produktový manažer značky SHARP za eD system. Značka je pro distributora významná i z důvodu, že nevyrábí jen produkty se standardními úhlopříčkami. Předností její produktové řady jsou i úhlopříčky netradičních rozměrů.

 

„SHARP by se tak nyní měl stát pro eD system klíčovým dodavatelem profesionálních displejů a pokrýt potřeby partnerů distributora v projektech, ve kterých záleží především na kvalitě,” doplnil Lukáš Krejčů.

 

Přední český distributor tímto krokem doplnil produktovou kategorii, která doposud zahrnovala výrobky značek jako je Samsung, NEC, Jansen Display, Sony, Philips a LG. V současnosti tak nabízí téměř 250 komerčních panelů.

 

Odkaz na komerční panely SHARP: ZDE

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz