>

Verbatim ocenil eD system za nejvyšší prodeje SSD ve střední Evropě

27. 6. 2023

Ostrava, 22. 6. 2023 – V polovině června uspořádala pro své obchodní partnery společnost Verbatim distribuční meeting. Ze setkání v Černé Hoře si distributor eD system odnesl ocenění Best Performance 2022 v kategorii SSD.

 

 

Ve čtvrtek 15. června se obchodní partneři setkali v Černé Hoře v rámci distribučního meetingu pořádaného společností Verbatim. Při této příležitosti zástupci značky ocenili partnery z řad distributorů za dosažené výsledky v uzavřeném fiskálním roce.

 

Mezi oceněnými stanul také eD system, který si vysloužil titul Best Performance 2022 SSD, tedy ocenění pro nejlepšího prodejce SSD disků ve střední Evropě.

 

„O značku Verbatim se v eD starám více než 10 let, jsem proto velice potěšen, že jsme obdrželi toto ocenění jako poděkování naší dlouholeté práce. Z pohledu aktuální situace prodejů je to nastolení správného směru značky se zaměřením na SSD a flash business. Ocenění je výsledkem kvalitní práce našeho týmu v eD, proto si jej velmi cením,“ vyjádřil se k úspěchu produktový manažer Tomáš Zapletal, který o značku Verbatim v eD system dlouhodobě pečuje. Ocenění si osobně převzal z rukou globálního generálního ředitele společnosti Verbatim, Cliva Albertse.

 

Ocenění společnosti Verbatim je dalším v řadě, které distributor eD system za práci v uplynulém roce obdržel. V předchozích měsících přebral například také cenu Inovátor roku 2022 od Microsoftu, Distributor s nejvyšším obratem a Nejlepší distributor periferií od značky Canon, ocenění Inovativní distributor IBM a také se stal již po třinácté HP partnerem roku.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz