>

Značka Creative exkluzivně v distribuci eD system

19. 4. 2023

31.3. 2023 Ostrava – Distributor eD system získal exkluzivitu pro distribuci značky Creative. Od března letošního roku tak produkty nabízí svým zákazníkům jako jediný distributor v Česku a na Slovensku.

 

 

Na exkluzivní distribuci pro český i slovenský trh se společnosti dohodly k 1. březnu 2023. Nabídka značky Creative v portfoliu eD system čítá desítky produktů z kategorie reproduktorů, sluchátek, zvukových karet, audio techniky a dalších.

 

„Creative je značka se silnou historií, která světovému audio trhu vévodí již od roku 1981. Většina zákazníků ji může znát například díky zvukovým kartám Sound Blaster, ve kterých v podstatě nemá konkurenci,“ přiblížil produktový manažer Marián Kuzmiak, který o značku v eD pečuje. Díky exkluzivní spolupráci mají klienti distributora možnost vybírat z produktů, které jinde na trhu nenajdou.

 

Značka Creative je světovým lídrem produktů digitální zábavy, kterou pohání pomocí špičkových zvukových řešení jako jsou zvukové karty, reproduktory, sluchátka a další multimediální zařízení. Působí na trzích v USA, Evropě i Asii, kde její základnu tvoří přes 400 milionů uživatelů.

 

Více informací k produktům značky poskytne produktový manažer eD:
Marián Kuzmiak
mkuzmiak@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz