>

eD system získal dvě ocenění Context ChannelWatch

10. 10. 2019

Ostrava, 8. 10. 2019 – Distributor eD system dostal za rok 2019 další titul. Ocenili jej reselleři v anketě Context ChannelWatch, a to hned ve dvou kategoriích.

 

 

Výsledky nedávného průzkumu v našem regionu vyhlásila agentura Context a společnost eD system si tímto připsala vítězství ve dvou kategoriích soutěže o nejlepšího distributora roku 2019 pro Českou republiku. Reselleři zvolili eD system jedničkou v kategoriích Logistika a Zákaznický servis.

 

„Výsledek ankety nás samozřejmě velmi potěšil. Tím spíš, že je založen na hodnocení, názorech a zkušenostech našich zákazníků. Ceníme si toho, že neustálá snaha zlepšovat procesy nejen v logistice a v zákaznickém servisu, ale také v dalších oblastech našich služeb, je tak kladně přijímána. Budeme v této cestě i nadále pokračovat,“ uvedl marketingový ředitel eD system Šimon Churý.

 

ChannelWatch je průzkum, který každoročně provádí analytická agentura Context. Účastní se jej více než 7 tisíc resellerů z celého světa, kteří hodnotí distributory podle různých kritérií.

 

Pro eD system je to další ocenění, které v tomto roce získal. Letos již podeváté přebíral titul pro HP partnera roku, opět se stal nejlepším distributorem periférií značky Canon a obhájil také titul nejlepšího distributora spotřebního materiálu pro východní Evropu od společnosti Verbatim.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz